להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


        וטרינר אורטופד מומחה לכלבים וחתולים

בבית החולים הווטרינרי בכפר הירוק עובדים מספר וטרינרים כירורגים מומחים המבצעים ניתוחים אורטופדים מורכבים. 
מקצוע האורטופדיה הינו חלק מלימודי הכירורגיה הוטרינרית, כחלק מתוכן ההתמחות, ולכן למעשה הכירורגים הוטרינרים המומחים הינם גם אורטופדים. בעבר, הטיפול בשברים או פריקות היה מבוצע בעיקר בעזרת קיבוע חיצוני כגון גבס. עם התקדמות הרפואה הווטרינרית, כיום ניתן להציע קיבוע שברים בעזרת פלאטות או פינים אורטופדים המגדילים את סיכויי ההחלמה ומאפשרים זמן החלמה קצר יותר.וטרינר אורטופד מומחה לכלבים

בדיקה גופנית ע"י אורטופד וטרינרי מומחה כוללת בדיקה גופנית של מקום הפגיעה או הרגל הצולעת ובדיקת המפרקים. במידת הצורך מבצעים האורטופדים ניתוחים מורכבים כגון התקנת משתלים (כגון פינים ופלאטות), תיקון קרע בגידים, תיקון קרע ברצועות ועוד. בבית החולים, בכל ניתוח, מלווה הכירורג ברופא וטרינר נוסף המשמש כמרדים ואחראי על ניטור בעל החיים בזמן ההרדמה.
 
הווטרינרים האורטופדים המומחים העובדים בבית החולים הם ד"ר ענבר ישראלי, ד"ר אייל רנן וד"ר הדס בנציוני. לכל אחד מהם שנות ניסיון רבות בטיפול ואבחון מחלות שונות של מערכת השריר והשלד וביצוע ניתוחים מורכבים הדורשים את מומחיותם. כמובן שבבית החולים אנו מחזיקים ציוד יעודי ויקר המאפשר את הטיפולים הדרושים והביצוע של הניתוחים האורטופדיים. בנוסף, בבית החולים ניתן למצוא מכשיר רנטגן דיגיטלי מהמתקדמים בישראל ומכשיר CT אשר מאפשרים לנו לבצע את האבחון כאשר מדובר בבעיות אורטופדיות מורכבות.

הניתוחים האורטופדיים המבוצעים בבית החולים הווטרינרי כוללים תיקון שברים, תיקון קרע ברצועה צולבת, ניתוח לתיקון פריקת פיקה בכלבים, תיקון מומים מולדים של מערכת השלד ועוד. במידת הצורך, הכלבים או החתולים מופנים לאחר ההחלמה מן הניתוח להמשך טיפול במרכז השיקום והפיזיותרפיה הנמצא בבית החולים.

אם ברצונכם לתאם בדיקת וטרינר אורטופד מומחה לכלב או לחתול שלכם ניתן להתקשר למשרד הקבלה, בין השעות 17:00 – 08:00, בטלפון 03-6495050.
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים