להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


        מידע לוטרינר מפנה

  בית החולים הוטרינרי בכפר הירוק זמין כל העת להפניה ממרפאתך למקרי חירום או מקרים רפואיים אחרים, אשפוז, קבלת חוות דעת נוספת, המשך אבחון וביצוע פרוצדורות מורכבות.
כל טיפול אשר אינו חרומי או אשר אינו קשור לסיבת ההפניה המקורית לא מתבצע ללא אישור מהוטרינר המפנה.
במהלך האשפוז הוטרינר המפנה מקבל עדכון יומי לגבי מצבו של בעל החיים ולאחר השחרור מקבל הוטרינר עדכון טלפוני וכן מכתב סיכום המפרט את כל מהלך הטיפול ותוצאות הבדיקות שנערכו.
אנו כמובן שמחים לעזור ולייעץ בכל שעה במידת הצורך גם למקרים אשר אינם מגיעים לבית החולים הוטרינרי.
השירותים אותם מציע בית החולים הוטרינרי בכפר הירוק:
מקרי חירום – טיפול במקרי חירום הדורשים אבחון מהיר, תוצאות מעבדה מידיות וטיפול אינטנסיבי. במידת האפשר, אנא שלחו את הלקוח עם מכתב
  הפניה מסודר הכולל את פרטי הבדיקות שנערכו לבעל החיים, האבחנה המשוערת והטיפולים שבוצעו. באפשרותכם גם להשתמש בבית החולים לקבלת מקרי חירום בזמן שמרפאתכם סגורה ולמנוע את הצורך בכונן בלילות ובסופי שבוע. להזכירכם, כלל הוטרינרים העובדים בבית החולים הינם בעלי ניסיון רב ברפואת חירום וטיפול נמרץ של בעלי חיים.
 

 
אשפוז – אשפוז והמשך טיפול בבעל החיים בזמן שמרפאתכם סגורה בלילות ובסופי השבוע. המשך הטיפול נעשה בתיאום מלא מול המרפאה המפנה.
  בנוסף אנו ממליצים להפנות לאשפוז מקרים מורכבים או כאלו הדורשים אשפוז וניטור ממושך כגון IMHA, הכשות נחש, הרעלות שונות, השתמנות כבד בחתולים וכו'. כמו כן, ניתן לאשפז חיה להתאוששות לאחר ניתוח שבוצע במרפאתכם.
 


 
רפואה פנימית – ד"ר עינת יס הינה מומחית אירופית לרפואה פנימית המקבלת מקרים ואחראית על מקרי רפואה פנימית המאושפזים ומטופלים בבית החולים הוטרינרי. 

 
נוירולוגיה - בבית החולים ניתן לראות נוירולוג בכל שעות היממה. אנו מספקים שירותי הדמיה נוירולוגית (סי טי) ודגימת נוזל חוט שדרה בכל עת. אנו עובדים עם ד"ר איתי סרוגו וד"ר איתי ברנון (שניהם בעלי התמחות בנוירולוגיה וטרינרית) ועם ד"ר יעל חמישה בוגרת התמחות בקרדיולוגיה.
    
כירורגיה – בבית החולים הווטרינרי עובדים מספר וטרינרים בוגרים התמחות בכירורגיה  ואנו זמינים להפניה לביצוע ניתוחים אורטופדים או פנימיים בכל שעות היממה. הרופאים העובדים בבית החולים הם  דר' אייל רנן , כירורג מומחה,  דר' הדס בנציוני (מומחית אירופית בכירורגיה), ודר' ליאת כהן (סיימה את התמחותה בכירורגיה בבית החולים האוניברסיטאי).
   


 
אנדוסקופיה   אנו מבצעים בדיקות אנדוסקופיה של מערכת העיכול (כולל קולונוסקופיה) וברונכוסקופיה של מערכת הנשימה. האנדוסקופיה יכולה להיות אבחונית (כגון לקיחת ביופסיות או אבחון הדבקה בספירוצרקה לופי) או טיפולית (כגון הסרת גופים זרים מן הוושט או ממערכת הנשימה). בעתיד, כוונתנו גם להרחיב ולבצע פרוצדורות לפרוסקופיות.  
 
 
פוריות ומחלות מערכת הרבייה - ד"ר סמדר טל, מומחית בטריוגנולוגיה תשמח לעמוד לשירותכם.
   
הדמיה – בבית החולים עובדים ד"ר אורי ביברינג מומחה להדמיה וד"ר ארנון קושניר, רדיולוג בעל ניסיון רב.
  ניתן להפנות מקרים לצילומים (ברשותנו רנטגן דיגיטאלי), בדיקות CT,  או להדמיה באמצעות אולטרסאונד. לאחר ביצוע ההדמיה ישלח למרפאתך דיסק המכיל את הצילומים או דו"ח אולטרסאונד.
 
רפואת שיניים וכירורגיית פה ולסת - היחידה מנוהלת ע"י ד"ר יואב בר-עם מומחה אמריקאי לרפואת שיניים וכירורגיית פה ולסת של בעלי חיים.
   
בנק דם – אנו מחזיקים במלאי מנות דם ופלסמה לכלבים וחתולים וניתן לרכוש אותן בכל שעות היממה.
  כמו כן באפשרותנו לבצע בדיקת התאמה (Cross match) וסיווג דם (Typing) לחתולים.
 
מעבדה – מכיוון שאנו זמינים מסביב לשעון ניתן לשלוח בדיקות דם ושתן בכל שעות היממה ולקבל את תוצאותיהן תוך כשעה (במייל או בפקס).
  בדיקות הדם הזמינות הן ספירת דם, ביוכימיה , גזים בדם, פאנל כבד הכולל חומצות מרה, תפקודי קרישה (PT/aPTT), סרולוגיה לארליכיה, cPLI (בדיקה לאבחון דלקת לבלב בכלבים), fPLI (בדיקה לאבחון דלקת לבלב בחתולים),proBNP, FIV/FeLV, סיווג דם בחתולים.
 

 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים