להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


        מרכז מומחים וטרינרי

בדומה לרפואה של בני אדם, גם ברפואה וטרינרית יש מסלולי התמחות שונים. אורך התמחות הוא בד"כ 3-4 שנים ובסופן מבחן מסכם. רק לאחר 
שהוטרינר עובר את המבחן בהצלחה, הוא מוגדר כ"וטרינר מומחה". בבית החולים הוטרינרי בכפר הירוק, עובדים וטרינרים מומחים יחד ב"מרכז מומחים" ויחד מספקים שירותי רפואה וטרינרית מהטובה ביותר האפשרית עבור בעל החיים שלכם.מרכז מומחים וטרינרי בכפר הירוק

בבית החולים הווטרינרי ניתן לקבוע תור לוטרינרים מומחים ורופאים בעלי ניסיון רב

מהם תחומי ההתמחות הקיימים ברפואה וטרינרית?
ברפואה וטרינרית ישנם תחומי התמחות רבים כגון: כירורגיה, רפואת חירום וטיפול נמרץ, קרדיולוגיה, דרמטולוגיה (רפואת עור), רפואה פנימית, רדיולוגיה, אופתלמולוגיה (רפואת עיניים), נוירולוגיה (רפואה של מערכת העצבים), אונקולוגיה (סרטן) ועוד. 

מה היתרון בטיפול ע"י וטרינר במרכז מומחים וטרינרי?
מרכז מומחים מאגד מספר וטרינרים מומחים בתחומים שונים ולכן מאפשר מתן טיפול וטרינרי מיטבי. כמו כן שילוב מספר וטרינרים מומחים במרכז מאפשר קבלת מספר חוות דעת לגבי מקרה ולספק ללקוח את שירותי הרפואה הטובים ביותר.
ההתמחות מאפשרת לווטרינר להגדיל את ידיעותיו, להתמקצע בתחום המומחיות ועל ידי כך לספק שירותי רפואה וטרינרית טובה ומקצועית יותר. בנוסף על כך, וטרינרים מומחים עוסקים גם במחקר ובפיתוח של תרופות ודרכי טיפול חדשים והם, מטבע הדברים, חשופים יותר לחידושים בתחומם.

מקרי חירום מסובכים או מקרי רפואה פנימית דורשים לעיתים ייעוץ או טיפול של וטרינר מומחה בתחום הרלוונטי. כמו כן, ישנן גם פרוצדורות אשר אינן ניתנות לביצוע ע"י וטרינר ללא מומחיות. כך לדוגמא, רק נוירולוג (וטרינר העוסק בטיפול במחלות של מערכת העצבים) יכול לקחת דגימת נוזל חוט שדרה ולאבחן מחלות באמצעות פרוצדורה זו. זוהי לדוגמא דרך האבחנה היעילה ביותר כיום לאבחון נגיעות בתולעת הפארק בחוט השדרה בכלבים.
כך גם לדוגמא, קיימים ניתוחים מסובכים ביותר אשר ניתנים לביצוע ע"י וטרינר מומחה בכירורגיה בלבד.

למרות שלעיתים טיפול או אבחון ע"י וטרינר מומחה עלול לעלות סכום רב יותר מטיפול במרפאה רגילה ע"י וטרינר ללא מומחיות, לעיתים אבחון מהיר יכול להציל חיים או לחסוך כסף רב על טיפולים אחרים אשר יכלו להיות לא מספקים בשל אבחון שאינו מלא.

כפי שהוסבר, בית החולים הווטרינרי בכפר הירוק הוא אחד מבתי החולים הוטרינרים הבודדים בישראל בהם עובדים מספר רופאים מומחים בתחומם ולכן הוא מהווה מרכז מומחים וטרינרי. ניתן לקבוע תור ישירות לוטרינר מומחה או, במידת הצורך, מעורב וטרינר מומחה, במקרה מורכב. ניתן להתקשר בכל שעה ולקבוע תור בטלפון - 03-6495050. במקרי חירום, ניתן להגיע גם ללא הודעה מוקדמת.

 
 
לייבסיטי - בניית אתרים